Neom City, Arabiya

1205
1
Paylaş:

380 milyar sterlin mi olacak?

800 milyar dolar mı olacak?

Otelde misafir edilen bedevi prensler ve perde arkası.

Ilımlı İslam mavrası şeyh Salmanı bedevinin söylemi;

Sen daha dün çölde taş ile taharat yapıyordun, kim sana öğretti ılımlı İslam’ı?

Sen ve dost edindiklerin hiç bitmeyeceksiniz, dün de vardınız Allah’ın elçisine karşı bin bir entrika ile Dırra’lar kurdunuz, bugünde ılımlı İslam safsatalarınızla devam ediyorsunuz, yarında var olacaksınız. Küfür kıyamete kadar elbette devam edecek ve kafirler ile ortakları illaki var olacaksınız.

Neom city ; futiristlik Project olarak tanıtılıyor. Geleceğin projesi kimin inisiyatifi prens Salmanın, ılımlı İslam projesi kimin prens Salmanın, Arap hanımlarının araç sürmesi kimin işi prens Salmanın; Anlaşılan o ki, Kral Salmanın selası yakındır. Prens Salman tahta oturur ve uzun yıllar batılı sömürücülerin menfaatlerini korur.

Baban döneminde Mekke’de yalnızca yok edilmeyen Mescidi haramın Kâbe binasıydı, Medine de de her kutsalı yıktı, şimdi sana yeni ilahların istediği yeni şehirler İnova’lar, Babil’ler inşa ettirecekler. Kızıl denizi Müslüman kanıyla kırmızıya boyatacaklar, işte senin futurizmin.

Projelerin 325 milyar pound ve hep İngiliz mimarlık ofislerince yapılmış, merakım o ki;  kimi orada oturtacaksın? ne kadar nüfusun var. Hesabın ne?

Hadi bedevi soytarıları seçkin tutuklu yaptın, soydun soğana çevirdin projenin  maliyeti olan bedeli de buldun.

Soruyu tekrar soralım.

Bu projenin bedeli,

325 milyar İngiliz Sterlini mi?

800 milyar ABD Doları mı?

Ha; Baba, Oğul piramitlerinizi yaptırmayı unutmuşsunuz.

Paylaş:

1 yorum

Yorum Yaz