UTANDIM, TİKSİNDİM VE KORKTUM!!!

1553
0
Paylaş:

Yola çıkarken “İslami bir cemaat” olarak görünen ya da öyle gösterilme istenen FETÖ/PDY isimli şeytani örgüt, 15 Temmuz’da elindeki güçleri kullanarak bir darbe girişimi veya bir iç savaş provası yaptı.

Allah (cc) bu millete acıdı ki, bu şeytani örgüt başarılı olamadı.

Darbe girişimini kim önledi?

Bunun tartışmasını yapmak bence abes. Vatanın, milletini, dinini seven herkes arkasında ABD; İNGİLİZ; İSRAİL; ALMANYA gibi şer odaklarının olduğu kesin olan bu şeytani örgütün ihanetine topyekûn karşı durdu. Millet tarihte olduğu gibi bir kez daha vatanına, devletine ve dinine sahip çıktı.

FETÖ/PDY isimli şeytani örgütün başarılı olması halinde ülkemizin ve dinimizin ne hale geleceğini düşünmek bile istemiyorum. Çünkü Allah ile aldatmayı ilke edinen ve en mukaddes değerleri hedefine gitmek için ahlaksızca kullanan böyle bir şeytani örgütten her şey beklenir.

Aslında FETÖ/PDY isimli şeytani örgüt 15 Temmuz’a gelene kadar ihanetlerini birçoğunu değişik maskeler arkasında sergilemişti. Ancak adına ister gaflet ister ihanet değin, bunu ne devletimiz, ne hükümetimiz, ne âlimlerimiz, ne fikir adamlarımız ve ne de siyasetçilerimiz fark etmedi/edemedi.

Bu şeytani yapıyla 18 senedir (1999’dan beri) canı pahasına mücadele eden biri olarak 15 Temmuz sonrası ortaya çıkan durum gerçekten beni hem çok şaşırttı hem de insanların ve kurumların nasıl riyakâr olduğunu ve ikiyüzlü davrandığını ortaya çıkardı. 15 Temmuz’a kadar Gülen hakkında en ufak bir menfi düşüncesi olmayanlar TV’lerde ve gazetelerde Gülen uzmanı olarak yer aldı.

Bu hususta kimsenin veya her hangi bir kurumun ismini vermeden vereceğim misalleri okuduğunuzda sizin de benim gibi, “Bu dünyada ne çok riyakâr insan varmış. Ne çok ikiyüzlü insan varmış. Ne kadar ilkesiz siyasetçi mevcutmuş. Vs.,” diyeceğine eminim.

Buyurun misalleri beraber okuyalım:

Mesela;

Yıllarca kendini “Fıkıh Profesörü” olarak tanıtan ve bu hususta yazdığı kitaplar oldukça fazla satan biri, FETÖ/PDY isimli şeytani yapının lideri Gülen hakkında kitap yazmış ve Gülen’i müceddit, müçtehit ilan etmişti. Hatta kendi ilminin büyük çoğunluğunun Gülen’e ait olduğunu ilan etmişti. Bu hususta yazdığı kitap FETÖ/PDY isimli şeytani yapının bir kuruluşu tarafından basılmıştı. Bu kitabı yazdığı için ne kadar para aldığını bilmiyoruz. Bu şahıs 15 Temmuz7a kadar Gülen’e toz kondurmadı ve hakkında olumsuz tek laf etmedi. Ama 15 Temmuz sonrası bir de baktım ki en büyük Gülen düşmanı kesildi. Hatta Gülen’in ne kadar hain olduğunu yıllar önce keşfettiğini bile söyledi. İnanın bu kişinin (aslında kişiliksizin demek gerek) sözlerini ve yazdıkları okuyunca midem bulandı.

İĞRENDİM!!!

Mesela;

Meşhur bir romancı var. 2006 yılında FETÖ/PDY isimli şeytani örgütün lideri Gülen ve militanlarının ahlaksızlıklarını anlatan bir roman yazdım. Yazdığım o romanı bu meşhur romancıya verdim değerlendirsin diye. Ama “Hoca Efendi hazretlerine hakaret ediyorsun.” Deyip romana bakma lütfunda bile bulunmamıştı. Ama baktım 15 Temmuz sonrası 15 Temmuz’u destan gösteren bir roman yazmış, her yerde FETÖ/PDY isimli şeytani örgüt ve liderinin ne kadar alçak olduğunu anlatıyor.

UTANDIM!!!

Mesela;

Yine meşhur bir yayınevi var. 17/25 Aralık öncesi FETÖ/PDY militanlarının kitaplarını basmakta yarışıyordu. Sıra benim kitaplarıma gelince Gülen’e hakaret ediyorum gerekçesiyle basmaya tenezzül etmediler. 15 Temmuz’a kadar da Gülen’e ve militanlarına toz kondurmadılar. Ama baktım 15 Temmuz sonrası geçmişi tıpkı kendileri gibi FETÖ/PDY’ye övgülerle dolu birinin kitabını basmış, Gülen’in ne kadar ahlaksız biri olduğunu anlatıyorlar.

TİKSİNDİM!!!

Mesela;

Günlük yayın yapan bir gazete var. Sermayesi FETÖ/PDY militan işadamlarından oluşmuş. Sahibi düne kadar FETÖ/PDY’nin sözde gazetecilerine yaranmak için peşlerinde atmadığı takla kalmamış. Ama bakıyorum artık manşetlerinden her gün FETÖ/PDY isimli şeytani örgütün ahlaksızlıklarını anlatan manşetlerle dolduruyor. ÜRKTÜM!!!

Mesela;

Hükümet yanlısı meşhur bir gazetenin üst düzey bir yöneticisi var. 17/25 Aralık sonrasında Gülen’e “Hoca Efendi’ye” başlıklarıyla açık mektuplar yazmış. Gülen’i öve öve göklere çıkarmış.  “Erdoğan ve Gülen anlaşırsa gider Hoca Efendi hazretlerinin elini öperim.” Demiş. Ama bakıyorum şimdi en meşhur Gülen düşmanı pozisyonlarında yayın yapıyor.

KORKTUM!!!

Yukarıdaki misalleri yüzlere, belki de binlere çıkarmam mümkün. Fakat verilen misallerin yeterli olduğunu düşünüyorum.

Şimdi, “Ya pişman olmuşlardır. FETÖ/PDY isimli şeytani örgütün lideri Gülen ve militanlarının gerçek yüzlerini görememişlerdir. Vs.” gibi sözler sarf ettiğinizi duyuyor gibiyim.

Elbette insan bilerek veya bilmeyerek yanılır, yanlışa düşebilir. FETÖ/PDY isimli şeytani örgütün lideri Gülen ve militanları hakkında da yanılmış olabilirler. Ama Allah(cc) aşkına bu yapıyı düne kadar öven ve hiçbir faaliyetinin mahiyetinden haberi olmayan böyle tiplerin şimdilerde TV ve gazetelerde “FETÖ UZMANI” tavırlarıyla yer almaları ve insanları yalan yanlış bilgilerle yine kandırmaya çalışmaları sizin de zorunuza gitmiyor mu? FETÖ/PDY isimli şeytani örgütün lideri Gülen ve militanlarını hakkında yanılan bu tipler bundan sonra da aynı gafleti göstermezler mi?

Elbette Gösterebilirler!

O zaman yaptıklarından dolayı, utandığım, tiksindiğim, ürktüğüm, korktuğum bu tip insan ve kurumlara düşen, bu dönemde ortalıkta sahte uzman kimliğiyle gezmemeleri ve vatana, millete, dinimize daha fazla zarar vermemeleridir. Bunu yapmadıkları takdirde yukarıda anlattığım kişi ve kurumların gerçek isimlerini açıklamaktan asla geri durmayacağımı buradan ilan ediyorum.

***

Yine daha önce, “Fetö’nün Yeni şeytanlıkları” ismiyle http://yenidunyagundemi.com/kose-yazilari/fetonun-yeni-seytanliklari-716.html linkinde yer alan makalemin sonunda da belirtiğim gibi bir kez daha tekrarlıyorum:

FETÖ/PDY isimli şeytani örgütle baş etmek sadece polis ve yargı eliyle mümkün değildir. Devletimizi yönetenler FETÖ ile mücadeleyi ekonomik, siyasi, sosyal, kültürel, dini vs. bütün alanlarda çok planlı şekilde yapmalıdırlar.

Bu hususta devletimizin yapacağı en isabetli karar acilen bir FETÖ İLE MÜCADELE ÜST KURULU kurmasıdır. Çünkü çok sofistike bir yapıya sahip bulunan FETÖ/PDY isimli şeytani örgüt ve lideri her türlü psikolojik savaş tekniklerini kullanarak hainliğine devam edecektir.

DEVLETİMİZ, BU ŞEYTANİ YAPININ YÖNETİCİ KESİMLERİ VE HANGİ KESİMİNDE OLURSA OLSUN SUÇ İŞLEYENLERİNİ BULUP CEZALANDIRIRKEN, BU YAPIYA İSLAMİ HASSASİYETLERİNDEN DOLAYI HERHANGİ BİR ŞEKİLDE DESTEK VEREN SEMPATİZAN OLANLARI KAZANMA YOLUNA GİTMELİDİR. DEVLET BU HUSUSTA ANALIĞINI VEYA BABALIĞINI GÖSTERMELİ VE BU KESİMİ MUTLAKA FETÖ İSİMLİ ŞEYTANİ ÖRGÜTÜN ELİNDEN KURTARMALIDIR. AKSİ HALDE FETÖ, KISA ZAMANDA BU SEMPATİZAN KESİMLERİ DE MİLİTAN KADROLARINA EKLEYEBİLİR.

Paylaş:

Yorum Yaz